ROPÖRTAJ HABERLERİ Bu haber 5992 kez okundu
12 Ağustos 2017, Cumartesi - 12.36

ATEŞ, MİLLİ TAKIM’DA!

Gaziantep’te yapılan Dünya Karate Şampiyonası seçmelerine katılan Ömer Faruk Ateş, U21 Ümit-Genç Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek.

ATEŞ, MİLLİ TAKIM’DA!

25 EKİM’DE İSPANYA’DA
Gaziantep’te yapılan Türkiye Şampiyonası’nda Hendek Belediyesi Karate Kulübü 1 altın, 1 gümüş ve 1 bronz madalya aldı. Milli takım seçmelerinde başarılı olan Hendek Belediyesi sporcusu Ömer Faruk Ateş 25 Ekim’de İspanya’nın Tenefire kentinde yapılacak olan Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil etme hakkı kazandı.

DÜNYA ŞAMPİYONASI’NA KATILACAK
Gaziantep’te yapılan Türkiye Şampiyonası’nda İremnur Çelik altın, Buse Nemli Gümüş alırken Ömer Faruk Ateş ise bronz madalya kazandı. Hendek Belediyesi Karate Antrenörü Nurkan Kayacık, “Sporcularımız iyi maçlar yaptı. Bunların içinden Ömer Faruk Ateş milli takıma girerek 25 Ekim’de İspanya’da yapılacak olan Dünya Şampiyonası’nda ülkemizi temsil etmeye hak kazandı. Ömer Faruk inşallah Dünya Şampiyonası’ndan eli boş dönmeyecek, ben kendisine güveniyorum” dedi.

BAŞARI, SÜRPRİZ DEĞİL
Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü de genç sporcuları tebrik ederek, “Hendek’te karate çok iyi bir yere geldi. Şu anda Türkiye’de katıldıkları tüm müsabakalardan madalya ile dönüyorlar. Çocuklarımız bizleri yanıltmadılar. Spor kulübümüz bünyesinde çalışan bu azimli, başarıya susamış çocuklarımız sadece Bölgesel karşılaşmalarda değil artık Türkiye, Avrupa ve Dünya şampiyonalarında başarı üstüne başarı kazanmaya başladılar.  Ben hocamdan ve sporcularımızdan yine başarı bekliyorum. Başarı bizim için sürpriz olmayacaktır. Onlara bu azimli çalışmaları ve başarıları için teşekkür ediyorum.” dedi.

1/2
ATEŞ, MİLLİ TAKIM’DA!
ATEŞ, MİLLİ TAKIM’DA!
2/2
ATEŞ, MİLLİ TAKIM’DA!
ATEŞ, MİLLİ TAKIM’DA!

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...