YAŞAM HABERLERİ Bu haber 553 kez okundu
11 Mart 2013, Pazartesi - 09.48

ANNELERE KAHVALTI

Türkiye Beyazay Derneği Sakarya Şubesi tarafından 8 Mart Kadınlar Günü nedeniyle Büyükakten Kültür Merkezinde kahvaltı düzenlendi.

ANNELERE KAHVALTI

Dünya Kadınlar Günü’ne özel düzenlenen kahvaltıya AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Zeynep Öz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ebru Kavasoğlu, AK Parti Sosyal İşler Birim Başkanı Ayşe Özkul, MHP İl Yönetim Kurulu üyelerinden Selin Akar ve Banu Garlı, CHP İl Kadın Kolları Yönetimi, Çağdaş Yaşam Destekleme Derneği Sakarya Şube Başkanı Özden Döver, İl Sağlık Şube Müdürü Filiz Koç, TEMA Vakfı Sakarya Şube Başkanı Mahnaz Gümrükçüoğlu, Ağır Ceza Reisi Eşi Fazilet Akyüz, Sakarya Trabzonlular Derneği Kadın Komisyonu Başkanı Vildan Ürdem, SAGİAD İş Kadınları Kulübü Başkanı Serap Yılmaz ve engelli çocuğu bulunan iki yüz annenin katılımlarıyla muhteşem bir gün geçirildi.
Türkiye Beyazay Derneği Sakarya Şubesi Şube Başkanı Ferruh Kaledibi kahvaltıda yaptığı konuşmada, “Sağlıklı ve mutlu bir yaşamın öncüleri olan içlerindeki sevgiyi, huzuru ve merhameti hiçbir karşılık beklemeden bizlere sunan kadınlarımızın 8 Mart Kadınlar gününü kutlu olsun. Katılan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...