SPOR HABERLERİ Bu haber 474 kez okundu
15 Şubat 2020, Cumartesi - 14.23

Ankara’da Sakaryaspor zirvesi

Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’la Ankara’da bir araya geldi

Ankara’da Sakaryaspor zirvesi

YAVUZ DEVREYE GİRECEK
Son günlerde sponsorluk bulmakta zorlanan ve hemen her toplantıda kalıcı gelirin önemine dikkat çeken Sakaryaspor Başkanı Cumhur Genç, somut bir adım atmak için Ankara’ya giderek AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’la görüştü. Genç, Yavuz’a 54’ncü yıl özel formasından takdim ederken, sponsorluk ve kulübe kalıcı gelir konusunda Ali İhsan Yavuz ile fikir alışverişinde bulundu. Son 5 maçına göğüs sponsoru olmadan çıkan Yeşil siyahlılar, sponsorluk konusunun bir an önce çözüme kavuşturulması gerektiğini Yavuz’a aktardı.

PROJE SUNDU
Geçen sezon Sakaryaspor’a 2 Milyon TL karşılığında sponsor olan ve bu sezon sponsorluğunu askıya alan BMC, yeşil siyahlılar için yeniden gündeme geldi. Yavuz’dan BMC konusunda destek isteyen Başkan Cumhur Genç, kalıcı gelir konusunda da Yavuz’a proje sundu. Geçtiğimiz sezon Şen Piliç’in verdiği destekte önemli rol oynayan Yavuz’un Sakaryaspor’a bu dönemde de destek vereceği öğrenildi.

AÇIKLAMA YAPILDI
Kulüpten yapılan açıklamada “AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sakarya Milletvekilimiz Sayın Ali İhsan Yavuz'u makamında ziyaret ederek mali yapı, forma reklamı ve kalıcı gelirler konusunda istişarede bulunduk. Sayın Ali İhsan Yavuz, her zaman Sakaryaspor'un yanında olduğunu belirterek elinden gelen desteği vereceğini söyledi. Kendisine camiamız adına teşekkür ederiz.” ifadeleri yer aldı.

1/1
Ankara’da Sakaryaspor zirvesi
Ankara’da Sakaryaspor zirvesi

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...