SPOR HABERLERİ Bu haber 1058 kez okundu
2 Haziran 2020, Salı - 10.24

Amatörler için Kritik toplantı

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Amatör Liglerle ilgili olası senaryoları değerlendirmek ve takımların beklediği kararı almak için bugün ilk toplantısını yapıyor

Amatörler için Kritik toplantı

TAKIMLAR BEKLEMEDE
Sakarya Amatör liglerinde 2019-2020 sezonunda yer alan takımların durumlarını görüşecek İl tertip kurulu bugün ilk kez toplanacak. Bugün toplantı yapacak yönetim kurulu ve il tertip kurulu, 1’nci amatörle ilgili hangi takımların üst lige çıkacağı, düşme olup olmayacağı gibi kararları belirleyecek. Bu kararların ilk toplantıda mı yoksa birden fazla gerçekleştirilecek toplantılarda mı alınacağı ise merak ediliyor. Amatörde akıbetlerini bekleyen takımların da gözü ve kulağı bu toplantıda olacak.

SENARYOLAR BELİRLENECEK
Yaşanan salgın sürecinin ardından ertelenen liglerle ilgili hatırlanacağı üzere Türkiye Futbol Federasyonundan bazı kararlar alınmış, 1’nci Amatör’ün oynatılmaması kararının ardından ise Süper Amatör Lig’e hangi takımların hangi şartlarda çıkacağı netlik kazanmamıştı. Tüm ihtimalleri değerlendirecek Tertip Kurulu, federasyona en az 2-3 alternatif senaryo göndermeyi planlıyor.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...