SPOR HABERLERİ Bu haber 868 kez okundu
9 Ağustos 2020, Pazar - 18.05

Altyapıda eğitim başlıyor

Büyükşehir Belediyesi Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesislerinde eğitim gören Sakaryaspor futbol okulu öğrencileri ve lisanslı sporcular eğitime başlıyor.

Altyapıda eğitim başlıyor

Büyükşehir Belediyesi Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesislerinde eğitim gören Sakaryaspor futbol okulu öğrencileri ve lisanslı sporcular eğitimlerine başlıyor. 11 AĞustos Salı günü başlayacak eğitimlerle Sakaryaspor’a kendi öz kaynaklarından yeni yetenekler keşfedilmeye devam edilecek. A takıma sporcu yetiştirmek adına eğitimlerin verildiği Sakaryaspor Futbol Okulluna kayıtlar ise devam ediyor.
11 AĞUSTOS SALI GÜNÜ
Konu ile ilgili Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Altyapı tesislerimizde genç sporcularımızın hijyenik ortamlarda eğitim görmeleri için tüm tedbirlerimizi aldık. Tesislerimiz düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. 11 Ağustos Salı günü başlayacak eğitimlerimiz 2008-2014 doğum arası öğrencileri kapsayacaktır. Sakaryaspor Futbol Okulumuza ise kayıtlarımız devam etmektedir. Detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız 0264 211 16 22 numaralı hattan detaylı bilgilere ulaşabileceklerdir. Tüm sporcularımıza başarı dolu sezon dileriz” denildi.

1/2
Altyapıda eğitim başlıyor
Altyapıda eğitim başlıyor
2/2
Altyapıda eğitim başlıyor
Altyapıda eğitim başlıyor

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...