YAŞAM HABERLERİ Bu haber 912 kez okundu
20 Kasım 2019, Çarşamba - 14.47

Agora’da Kasım’a özel 4 kampanya

Agora Alışveriş Merkezi; Kasım ayında 4 özel kampanya ile ziyaretçilerini ağırlıyor.

Agora’da Kasım’a özel 4 kampanya

AGORA’DA ARA TATİL EĞLENCEYE DÖNÜŞÜYOR!
Agora Alışveriş Merkezi ara tatil için 15-24 Kasım tarihleri arasında ebeveyni ile Agora AVM danışma bankosuna gelen çocuklara 30 TL değerinde Agora Eğlence Merkezi oyun kartı hediye edecek. Herhangi bir alışveriş şartı aranmadan çocukların ara tatilde doyasıya eğlenmesi için her gün 150 çocuk eğlence kartına sahip olabilecek. Kampanyadan yalnızca Agora Card‘lılar yararlanabilecekken aynı gün içerisinde bir kere katılım hakkına sahip olacaklar. Kampanyanın en güzel ve kazançlı yanı ise eğlence kartı alan çocuklar farklı günlerde kampanyadan tekrar faydalanabilecekler. Eğlenceli ve fırsatlarla dolu bir ara tatil geçirmek isteyen tüm çocuklar 15-24 Kasım tarihleri arası Agora Alışveriş Merkezi’ne davetlidir.

1/3
Agora’da Kasım’a özel 4 kampanya
Agora’da Kasım’a özel 4 kampanya


EBEVEYNLERE HARCADIKÇA KAZANDIRAN KAMPANYA!
18-30 Kasım tarihleri arasında Agora Alışveriş Merkezi’nden yapılacak olan 250 TL ve üzeri alışverişlere çocuk mağazalarında geçerli 25 TL değerinde param kart hediye edilecek! Agora Eğlence Merkezi, Armağan Oyuncak, B&G Store, Bebeto, E-Bebek, İdil Baby/Mamino, KidCity, Panço, RYN Kids ve Yalı Spor Kids mağazalarında geçerli olacak olan param kartların son kullanım tarihi ise 6 Aralık 2019’dur. Çocukların eğlence, giyim ve oyuncak ihtiyaçlarına muhteşem bir destek olacak kampanyadan yararlanmak için herkes Agora AVM’ye davetlidir.

2/3
Agora’da Kasım’a özel 4 kampanya
Agora’da Kasım’a özel 4 kampanya


AGORA’DAN GİTTİKÇE GÜZELLEŞTİREN ALIŞVERİŞ!
8 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında aynı gün içerisinde her 100 TL ve üzeri alışverişe 10 TL, her 200 TL ve üzeri alışverişe 20 TL, her 300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL değerinde Diamond 786 kuaför mağazasından hediye çeki kazanma fırsatı Agora Card’lıları bekliyor.  Yalnızca kadınlara özel düzenlenen kampanyadan kazanılacak kuponlar saç boyama ve kesim işlemlerinde geçerli olacak, son kullanım tarihi ise 31 Aralık 2019’dur.

3/3
Agora’da Kasım’a özel 4 kampanya
Agora’da Kasım’a özel 4 kampanya


EFSANE CUMA
Muhteşem markaların %70’lere varan indirimlerinin yer alacağı Efsane Cuma Agora Alışveriş Merkezi’nde 28-29-30 Kasım’da düzenlenerek alışverişin doyasıya yaşanmasını sağlayacak. Onlarca mağazasının inanılmaz indirimlerine ek olarak Multinet kart sahipleri 29 Kasım Cuma günü Agora’daki üye işyerlerinde 50 TL ve üzeri her harcamalarında %50 Tatlı Para kazanacaklar. Maksimum hediye kazanımının 100 TL olacağı bu muhteşem kampanya tüm gün geçerli olarak Agora ziyaretçilerine sunulacak.

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...