YAŞAM HABERLERİ Bu haber 827 kez okundu
12 Ekim 2019, Cumartesi - 23.11

AGORA AVM'den çocuklara

Agora Alışveriş Merkezi, çocuklar için hazırladığı ve geleneksel hale getirdiği Oyuncak Toplama Kampanyasını 15 Ekim Salı günü yeniden başlatıyor.

AGORA AVM'den çocuklara

BİRBİRİNDEN GÜZEL OYUNCAKLAR ÇOCUKLAR İÇİN TOPLANACAK
Çocukların zihinsel, bedensel gelişimlerine yardımcı olan hayal gücünü ve yaratıcı yeteneklerini ortaya koyan oyuncaklar, Agora Alışveriş Merkezi’nde ihtiyaç sahibi çocuklar için toplanacak. 15 Ekim Salı günü başlayacak olan ve 31 Aralık Salı gününe kadar devam edecek proje kapsamında elde edilen oyuncaklar, yeni sahipleri ile buluşacak.

1/3
AGORA AVM
AGORA AVM'den çocuklara

Açıldığı günden bu yana birçok kurum, dernek ve vakıfa destek veren Agora Alışveriş Merkezi; sosyal sorumluluk projelerine Sakaryalıları da dahil ederek Oyuncak Toplama Projesi’ni yeni eğitim – öğretim yılının ilk döneminde başlatıyor. Bu kampanya ile amaçlanan; özellikle okul öncesi eğitimde büyük öneme sahip olan oyuncaklarla hiç tanışmayan, oyuncakları olmayan, oyunlarını her zaman kendi yaptıkları el yapımı oyuncaklarla oynayan çocukların yüzündeki gülümsemeyi artırmaktır. Proje kapsamında toplanan oyuncaklar Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen anaokullarına bağışlanacaktır.

Agora Alışveriş Merkezi, tüm Sakaryalıları danışma bankosu yanında konumlandırılacak oyuncak kumbarasına oyuncak bağışına bekliyor.

2/3
AGORA AVM
AGORA AVM'den çocuklara
3/3
AGORA AVM
AGORA AVM'den çocuklara

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...