SİYASET HABERLERİ Bu haber 2009 kez okundu
16 Ekim 2020, Cuma - 17.24

‘Adapazarı Bizim Kalbimiz’

Görüntülü konferans aracılığıyla AK Parti Adapazarı Yönetim Kurulu Toplantısına katılan Erkan Kandemir, “Adapazarı adeta bizim kalbimiz. Yeni yönetimimiz ile 3 Kasım 2023 seçimlerinde rekor oyu alacak, AK Parti’miz birinci parti olacaktır” dedi.

‘Adapazarı Bizim Kalbimiz’

AK Parti Teşkilat Başkanı Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Adapazarı İlçe Yönetimi ile görüntülü konferansta bir araya geldi. Kandemir, hayırlı olsun dileklerini iletti.  Erkan Kandemir’in başkanlığını yaptığı toplantıda AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

GİRİLMEDİK GÖNÜL BIRAKMAYACAĞIZ
Toplantıda konuşan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın çalışmalar hakkında bilgi vererek “Adaylığımız açıklandığı günden bu yana çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Kongrelerimiz için adaylarımız da belirlendi. Kongrelerimizi de tamamladıktan sonra Adapazarı’nda sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmayacağız” dedi

 

1/4
‘Adapazarı Bizim Kalbimiz’
‘Adapazarı Bizim Kalbimiz’

 

"84 MAHALLENİN TAMAMINA ULAŞACAĞIZ"
Başkan Aydın Adapazarı’ndaki her mahalleye ulaşmak hedefinde olduklarını ifade ederek, “Yol haritamızı belirledik. 84 mahallemizin tamamına ulaşacağız. Derdimiz ülkemiz, sevdamız Reisimiz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Adapazarı’nın çıtasını en yükseklere çıkarmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

"CUMHURBAŞKANIMIZA VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTACAĞIZ"
AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, üye çalışmalarının önemini vurgulayarak “Adapazarı İlçe Yönetim Kurulu ekibimiz başlattığımız üye çalışmalarında gerekli özveriyi gösteriyor. İnşallah Gençlik ve Kadın Kolları Kongrelerimizden sonra daha da hızlandırarak Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz sözü tutacağız.” ifadelerini kullandı.

 

2/4
‘Adapazarı Bizim Kalbimiz’
‘Adapazarı Bizim Kalbimiz’

 

"2023 SEÇİMLERİNİN ÖNEMİ BÜYÜK"
AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, “Tüm yönetim kurulu ekibini bu toplantı vesilesiyle bir kere daha tebrik ediyorum. Allah utandırmasın. 2023 seçimleri ülkemiz adına çok önemli. Teşkilatlarımızın tamamı bu seçimler için özverili bir şekilde mücadele edeceğiz. Türkiye’nin en önemli günlerinde doğru yerde duran bu ekip, Cumhurbaşkanımızın mücadelesine omuz verdi.” şeklinde konuştu.

"ADAPAZARI BİZİM KALBİMİZ"
Başkan Kandemir, Adapazarı’nda rekor oy almayı hedeflediklerini ifade ederek,
“Adapazarı adeta bizim kalbimiz. Erol Başkan Adapazarı’nda çok güzel bir ekip kurmuş. Kendisini ve İl Başkanımızı tebrik ediyorum. Adapazarı, yeni yönetimiyle 3 Kasım 2023 seçimlerinde rekor oyu alacak, 84 mahallemizin tamamında AK Parti’miz birinci parti olacaktır. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.” dedi

3/4
‘Adapazarı Bizim Kalbimiz’
‘Adapazarı Bizim Kalbimiz’
4/4
‘Adapazarı Bizim Kalbimiz’
‘Adapazarı Bizim Kalbimiz’

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...