GÜNDEM HABERLERİ Bu haber 1523 kez okundu
16 Ekim 2020, Cuma - 14.44

Abay’dan sebzeci ve meyvecilere ziyaret

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Fahrettin Abay, Sakarya Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Kabacan’ı ziyaret etti.

Abay’dan sebzeci ve meyvecilere ziyaret

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Fahrettin Abay,i İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte ziyaretlerini gerçekleştirdi.  Fahrettin Abay, Sakarya ve Türkiye ekonomisine ilişkin fikir alışverişinde bulunmak amacıyla STK, siyasi partiler ve kamu kuruluşlarına ziyaretlerinin süreceğini işaret ederek, Muzaffer Kabacan’ın misafirperverliğinden oldukça memnun kaldıklarını belirtti.

MAKAMINDA ZİYARET ETTİ
Bu kapsamda Abay ve beraberindekiler, Sakarya Sebzeciler ve Meyveciler Esnaf Odası Başkanı Muzaffer Kabacan’ı makamında ziyaret etti.
Kabacan, pandemi sürecinde özellikle Pazar esnafının büyük sıkıntı yaşadığını belirterek; “Sıkıntılarımız belli. Pandemi nedeniyle ülkemizin büyük bir bölümü bundan etkilendi. Ekonomimizin ileriye gitmesi üretime bağlıdır. Biz esnafımızın bu süreçten en az etkilenmesi için ne yapılması gerektiğini anlatıyoruz. Bu dönemde esnafımıza maddi destek veya mazot desteği verilebilirdi” diye konuştu.

“SÜREÇ  İYİ YÖNETİLMEDİ”
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun konuyla ilgili yapılması gerekenleri yüksek sesle dile getirdiğini ifade eden Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Fahrettin Abay, neler yapılabileceğini söylediklerini fakat iktidar partisinin bu süreci iyi yönetemediğini iddia etti. Verilen desteklerin yetersiz olduğunu ifade eden Abay, herkesin borçlandırıldığını ve vatandaşların zor durumda bırakıldığını ifade etti. 

1/1
Abay’dan sebzeci ve meyvecilere ziyaret
Abay’dan sebzeci ve meyvecilere ziyaret

YORUM EKLE

Haberler

Haber aranıyor...

Köşe Yazıları

Köşe yazısı aranıyor...