KÜLTÜR-SANAT HABERLERİ

Karasu ilçesinde yaz konseri verildi. Karasu Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Gençbay, yaptığı açıklamada, tatilcilerin etkinliğe ilgi göstermelerinden dolayı teşekkür etti.
KARASU'DA YAZ KONSERİ SAPANCA ÇEŞİTLEMESİ HAYATA GEÇİRİLİYOR MİNİKLERE ZEKA GELİŞTİREN OYUNLAR ŞEHİT EMANETLERİ SERGİLENECEK NEYE SEVERLER SAMEK’TE BULUŞUYOR MİZAH VE ESPRİ KARİKATÜRLE BULUŞUYOR İHTİSAS MERKEZİ ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR SERDİVAN AJANS DOPDOLU
FAİK BAYSAL KÜTÜPHANESİ HERKESE HİTAP EDİYOR FAİK BAYSAL KÜTÜPHANESİ HERKESE HİTAP EDİYOR Büyükşehir Belediyesi Faik Baysal Kütüphanesi, 7’den 70’e her kesimin en temel ihtiyaçları olan kitaplara kolay ulaşım olanağı sağlamaya devam ediyor. GENÇ ATÖLYEDE EĞİTİM SÜRÜYOR GENÇ ATÖLYEDE EĞİTİM SÜRÜYOR Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde gerçekleşen Genç Atölye’de dersler devam ediyor. SANAT FEST’TE MUHTEŞEM FİNAL SANAT FEST’TE MUHTEŞEM FİNAL Sapancalı genç girişimci Melek Açelya Bilgin öncülüğünde hazırlanan 7’nci Kırkpınar El Sanatları Festivali-Sanat Fest sona erdi. Ücretsiz konser bölümünde sahne alan sanatçılar ziyaretçilere doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşattı. SAYŞAD ÜYELERİ BULUŞTU SAYŞAD ÜYELERİ BULUŞTU Sakarya Yazarlar ve Şairler Derneği (SAYŞAD) bu hafta, “Yazarlık atölyesi’’ konu başlığıyla toplandı. KARAKALEM ÇALIŞMASI BEĞENİ KAZANIYOR KARAKALEM ÇALIŞMASI BEĞENİ KAZANIYOR Karasu SAMEK’te resim dersinde buluşan genç öğrenciler, çizgileriyle beğeni kazanan eserler oluşturuyor. Keyifli vakitler için SAMEK’lerde buluşan öğrenciler, yeteneklerini keşfetmenin de ayrıcalığını yaşıyor.

 

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ABDURRAHİM KARAKOÇ’U GEL DE ANMA

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara