TERÖRLE MÜCADELE SÜRECEK


İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, “Bölücü örgütlere asla geçit vermeyeceğiz” dedi.

İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, 15 Temmuz’un üçüncü yıldönümünde yazılı açıklamada bulundu. Kılıçaslan; “15 Temmuz 2016 tarihine kadar devlet kurumları içinde yapılanma fırsatı bulan, özellikle TSK, polis ve yargı teşkilatlarına sinsice sızan FETÖ; devletimize, milletimize ve demokrasimize karşı hain bir darbe teşebbüsünde bulunmuş ve bu kalkışma, milletimizin kararlılığı ve cesaretiyle bertaraf edilmiştir.

Hain kalkışma, Türk devletinin işgali, Türk milletinin esareti ve demokrasimizin hançerlenmesine yönelik bir eylemdir. Bu hain kalkışmaya karşı vücutlarını siper eden şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, gazilerimize bundan sonraki yaşamlarında şifalar diliyoruz. Biz İYİ Parti olarak devletimize, milletimize, cumhuriyetimize ve demokrasimize kast eden FETÖ, PKK ve diğer bölücü örgütlere asla geçit vermeyeceğimizi, bu örgütlerin çökertilmesinin Türk milletine karşı asli sorumluluğumuz olduğunu, bu konuda üzerimize düşen görevin bilincinde olduğumuzu ve bu sorumluluğumuzun gereklerini yerine getirmeye devam edeceğiz.” dedi

14 Temmuz 2019 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara