SEDAŞ'TAN GAZETEMİZE ZİYARET


SEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan: HİZMET KALİTESİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZ

SEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan, çalışma arkadaşları ile birlikte gazetemizi ziyaret etti. Kurumun yatırım ve çalışmalarını paylaşan Erkovan, “Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi” dedi

7/24 HİZMET
Gazetemizi ziyaretinde genel müdür Zeki Aydıntepe ve genel yayın yönetmeni Levent Bayri ile görüşen SEDAŞ heyeti, kurumun faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

SEDAŞ’ın hizmet kalitesini her geçen yıl arttırdığını belirten Kurumsal İletişim Müdürü Erkovan, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti için, ekipleri ile 7/24 sahada olduklarını vurguladı.

‘ANINDA MÜDAHALE’
Erkovan, il içi ve bölgesel düzeyde enerjide meydana gelebilecek sorunlara ve aksaklıklara karşı her an teyakkuz halinde bulunduklarını ifade etti. İletim ve dağıtım konusunda meydana gelebilecek hasarların acilen onarılarak en kısa sürede enerji ihtiyacını karşılamak için deneyimli ekiplerin her zaman müdahaleye hazır olduklarını söyleyen Erkovan, “Son zamanlarda aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelen enerji aksamalarını gidermede SEDAŞ’ın gösterdiği performans bunlara bir örnek” dedi.

ÇAĞRI MERKEZİ
SEDAŞ gibi abone kitlesi yüksek olan kurumda, müşteri hizmetleri hatlarında sürekli yoğunluk olduğunu belirten Erkovan, “Çağrı merkezimiz ve müşteri hizmetleri servisimiz, vatandaşlarımızın sorun ve şikayetleri ile yakından ilgileniyorlar. Tüm sorunları en kısa süre içerisinde çözümlemek için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz” diye konuştu.

11 Temmuz 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara