DİLAVER KAZIĞI!


Sakaryaspor’un yeni başkanı İbrahim Nalbant’ın seçimde “Dilaver ile anlaştık. Sıra diğerlerinde” açıklamasından sadece birkaç saat geçmişti ki ummadık bir kazık atıp Manisa’ya imza attı!

AYNI PARAYA OYNAYACAK
Geçen sene taraftarlarca çok sevilen ve İMAM olarak çağrılan Dilaver Güçlü, hem parasını aldı, hem de başka takıma gitti. Konuyla ilgili dün akşam saatlerinde bir açıklama yapan Birol Özbey, Geçen sene bizde oynayan futbolcumuz Dilaver Güçlü, yönetime gelmeden önce yaptığımız görüşmelerde kendisiyle anlaşma yapmış ve dün seçimden sonra geçen seneden alacaklı olduğu 244 bin lirasının 80 bin lirasını dün EFT yapıp hesabına aktarmış, bunun üzerine de İstanbul’da görüşüp yeni imza atacaktı. Geri kalanını da buraya geldiğinde alacaktı lakin Dilaver Güçlü bunu yapmadı. Gidip Manisa Büyükşehir Belediyespor’a imza attı” dedi.

İÇİMİZDEKİ İRLANDILALAR!
Şimdi herkes şunu soruyor. İbrahim Nalbant’a ANLAŞTIK diyerek açıklama yaptıran ve sonrasında 80 bin liralık kaçık attırıp onu Manisa’ya gönderen kim? neden? YENİ SAKARYA ÖZEL

BU HABER KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ!

11 Temmuz 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara