KOLAY OLMAYACAK


Sakaryaspor’da bugünkü seçim sonrasında Futbol Şube Sorumluluğuna getirilecek olan eski yönetici ve eski futbolcu Erkan Sezgin, dünkü grupları değerlendirdi

BİZİM GRUP DAHA İYİ
Erkan Sezgin, diğer gruba göre daha iyi bir grupta yer aldıklarını belirterek, “Diğer grupta Afyon, Manisa, Gümüşhane, Trabzon, Kırklareli, Urfa, Çorum ve Samsun gibi çok güçlü takımlar var. Bizde de Van, Tuzla, Bandırma gibi güçlü ve bu ligde yeni yer alan il takımları da mevcut. Onun için kesin bir şey söylemek mümkün değil. kaldı ki oynanmamış her maç kazanılmamış ve zor bir maçtır. rakiplerimizi de tanımıyoruz bilmiyoruz ama buna rağmen daha iyi bir gruptayız diyebilirim. biz de buna göre gerekli transfer çalışmalarına hemen başlayacağız” dedi.

11 Temmuz 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara