BUGÜN SEÇİM GÜNÜ


Sakaryaspor Kulübü Derneği kongresi bugün Rüstemler tesislerinde saat 14.00’a yapılacak. Seçime, Bülent Uygun destekli İbrahim Nalbant ve ekibi tek liste olarak girecek

YÜCE DE KATILACAK
Daha önce 2 kez yapılan ve ilkinde çoğunluğun sağlanmaması nedeniyle ikincisine kalan, ikincisinde de çıkan olaylardan dolayı her 2 adayın çekilmesi sonucu Cevat Ekşi ve yönetimine kalan Sakaryaspor Kulübü Derneği, bugün üçüncü ve son kez olmak üzere seçime girecek. Oy çokluğunun aranmadan yapılacağı bu seçimde şuana kadar, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, mevcut Başkan Cevat Ekşi ve eski başkan adayı Cumhur Genç’in desteğini alan İbrahim Nalbant’ın tek listeyle seçime girmesi bekleniyor. 601 delegenin yer aldığı bugünkü seçimde, yarıdan bir fazla değil de sadece 41 delegenin gelip oy atması yeterli olacak. Bugünkü seçime Ekrem Yüce’nin de katılacağı açıklandı.

11 Temmuz 2019 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara