ESKİ SOKAK OYUNLARI AGORA’DA


Agora Alışveriş Merkezi, 13-15 Temmuz tarihlerinde Eski Sokak Oyunları etkinliği ile ziyaretçilerini ağırlayacak

Evinin önünde oyun oynamaya başlayan ve zamanın nasıl geçtiğini hatırlamayan bir neslin çocukları olan Z kuşağı çocukları, anne ve babalarının severek oynadığı tüm oyunları Agora Alışveriş Merkezi’nde 13-14-15 Temmuz tarihlerinde öğrenecek. Yetişkinleri geçmişe çocukları ise yepyeni bir serüvene götürecek olan Eski Sokak Oyunları etkinliği Agora Alışveriş Merkezi’nde uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek.

ANALİTİK DÜŞÜNME
Tüm yaş grubu çocuklara keyifli bir hafta sonu yaşatacak olan Eski Sokak Oyunları, çocukları fiziksel olarak hareket etmeye teşvik ederken; sosyalleşmeyi, analitik düşünmeyi, kıvrak zekalı olmayı, dengeli, dikkatli ve kontrollü olmayı da aşılayacak. Hafta sonunu interaktif oyunlarla geçirmek isteyen herkes 13-14-15 Temmuz tarihlerinde saat 15.00-18.00 arasında Agora Alışveriş Merkezi’nde buluşacak. Mendil Kapmaca, Köşe Kapmaca, Yağ Satarım Bal Satarım, Halat Çekme, Kaşık Yarışı, Kuyruk Oyunu ile minik ziyaretçiler eğlenceye doyacak.

DOLU DOLU BİR YAZ OKULU
Çocukların el becerileri ve hayal dünyalarının gelişimine katkı sağlayan keyifli atölye çalışmaları sunan Agora Alışveriş Merkezi, Özteb Okulları iş birliği ile Yaz Okulu programını başlattı. Hafta içi her Salı ve Perşembe günü 13.30-17.00 saatleri arasında Robotik, Resim, Eva, Ahşap atölyeleri ile çocukların doyasıya vakit geçirmelerini sağlayan etkinlikler ilk günden ilgi görmeye başladı. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen etkinliğe katılım için Agora Alışveriş Merkezi Danışma noktasından bilgi alabilirsiniz.

10 Temmuz 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara