TEK LİSTE HAZIRLIĞI


Her ne kadar arada bir kırgınlık olsa da herkes Sakaryaspor menfaatlerinde birleşiyor

Sakaryaspor Kulübü Derneğinin Olağanüstü Genel Kurulu yarın yapılacak. Tüm çalışmalar İbrahim Nalbant başkanlığındaki ekibin tek liste ile çıkması yönünde.

UYGUN ADIM MARŞ!
Bülent Uygun desteğiyle yola çıkan ve şuana kadar Sakaryaspor camiasının çoğunun desteğini alan İbrahim Nalbant ve ekibi, göreve gelmemesine rağmen büyük fedakarlıklar yaparak sanki seçilmişler gibi görüşmelerine hız verdi. önce iç transfer sorununu halletmeye çalışan Nalbant ve ekibi, mevcut başkan Cevat Ekşi ve adaylıktan çekilen Cumhur Genç’in de desteğiyle kadromuzdaki futbolcularla tek tek görüşüyor. Bunun yanı sıra Federasyondaki 28 dosyanın çözülüp transferin de açılması için gerekli kaynakları oluşturmaya başlandı. Dış transfer ise Büyükşehir Belediyesi ve şehre bırakılacak. Tek istekleri ise yarın ki seçimde kendilerine güvenilmesi, destek verilmesi ve seçilmesi.

NALBANT’IN TRİLYONLUK PROJELERİ?
İbrahim Nalbant, büyük destek aldığı Bülent Uygun ile birlikte çok büyük işlere imza atacak gibi. Zira bugün veya yarın yönetimden 7 milyon lirayı toplamayı ilk hedef haline getiren Nalbant, Uygun’un aracılığı Cumhurbaşkanımızın büyük desteğiyle en az 3 yıllık Ethem Sancak yada QNB bankasına stadyum isim hakkı verilmesi sağlanacak ve bu şekilde 30 milyon lira gibi bir kaynak yaratılıp Sakaryaspor’un 9 milyon liralık Vergi borcu, 6,5 milyon liralık SSK borcu, TFF’deki 4 milyon liralık eski borçlar ve diğer borçlar kapatılacak. Başta Bilal Kısa, Bekir İrtegün, Volkan Şen gibi eski oyuncular da dahil olmak üzere şampiyonluğa oynayacak yeni transferler yapılacak.

10 Temmuz 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara