ALTYAPIDA DEVRİM


Sakaryaspor Altyapı takımları, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin talimatıyla belediyeden alınıp Sakaryaspor kulübüne devredildi

TARIM VE EKİBİ GELİYOR
Sakaryaspor Altyapı Genel Koordinatörü Tamer İlaçan ile yollar ayrılıyor. yarın ki seçimden sonra Sakaryaspor Altyapısı yeni seçilecek başkan ve yönetime bırakılacak. Bu durumda da Cuma gününden itibaren ekip komple değişecek. Tamer İlaçan’ın yerine Altyapı Genel Koordinatörü Seyit Tarım olacak. onunla birlikte Sakaryasporun eski futbolcularından Yasin Çelik, Aytaç Ak, Mustafa Sert ve talip toprak da, U19, U17, U16, U15 ve U14 takımlarının başına geçecek.  Murat Balaban ise, yeni gelecek Teknik Direktörün altında A takım antrenörü olarak görev yapacak.

10 Temmuz 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara