BAŞKAN SARI EN İYİYE ODAKLANDI


Başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile toplantı gerçekleştiren Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Karasu halkına en iyi hizmeti sunmak için buradayız” dedi

Başkan Yardımcıları ile birim müdürlerinin bulunduğu toplantıda, göreve başlanılan süre kapsamında yapılan hizmetler, yapılacak olan çalışmalar ile birimler arası koordinasyonun arttırılması görüşüldü. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Göreve geldiğimiz süreç içerisinde her ay başkan yardımcılarımız ve birim müdürlerimizle bir araya gelerek yapılan hizmetler ile yapılması planlanan çalışmalar hakkında değerlendirme toplantısı yapıyoruz. Karasulu vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet vermek için hepimiz üzerimize düşeni yapacağız. Biz yöneticiler, tüm çalışma arkadaşlarımızla saygı, disiplin ve iyi bir iletişim içinde olmaya devam edeceğiz. Belediyemiz birimleri uyum içinde çalıştığı sürece başaramayacağımız hiçbir şeyin olmayacağı düşüncesindeyim. Yapacağımız hizmetleri değerli Karasulu hemşerilerimizin istekleri ve genel ihtiyaçlar doğrultusunda şekillendireceğiz. Bizler Karasu halkına en iyi hizmeti sunmak için buradayız” dedi.

10 Temmuz 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara