YRP GEYVE KONGRESİ YAPILDI


Yeniden Refah Partisi (YRP) Geyve 1. Olağan Kongresi yapıldı. YRP İlçe Başkanı Yunus Emre Özkan, “Milli Görüş’ün 2. kırk yılında üreten, geleceğe umutla bakan yeni Türkiye hayalini hep birlikte gerçekleştireceğiz” dedi

Geyve Kaymakamlığı Kültür Merkezinde yapılan kongre Hafız Mevlüt Duman’ın Kur’an-ı Kerim tilaveti ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Divan başkanlığına Mustafa Korkmaz, divan sekreterliğine Muammer Adanur ve divan kâtipliğine Nihat Aşkın getirildi.

GELECEĞE UMUTLA BAKMAK
Kongrenin açılış konuşmasını yapan YRP İlçe Başkanı Yunus Emre Özkan, “Milli Görüş’ün 2. kırk yılında üreten, geleceğe umutla bakan yeni Türkiye hayalini hep birlikte gerçekleştireceğiz. Asla azlıklar ve azınlıklar sizleri yanıltmasın. Unutmayın ki büyük başarılar güçlü azınlıklar ile yakalanır. İnşallah bizler de bir avuç mücahit olarak Türkiyemizi emin adımlarla getireceğiz. 120 akademisyen ve kendi alanında uzman kadrosuyla, 6 yıldır, gelecek için çabalayan genç, dinamik bir genel başkanımız var. Hem ekonomide hem üretim alanında geleceğe umutla bakan bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz.” dedi

YÖNETİM KURULU
Kongre sonunda oluşan yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Yunus Emre Özkan, Volkan Çiftçi, Halil Gül, Kadir Yılmaz, Mahmut Ali Ses, Erdal Ateş, Feyyaz Özkan, Murat Ünlü, Ferdi Sönmez, Muzaffer Boyuneğmez, Serkan Şengül, Hasan Çapoğlu, Kadir Semerci, Sezgin Çakmak.

İl Delegeleri; Yunus Emre Özkan, Halil Gül, Kadir Yılmaz, Mahmut Ali Ses, Erdal Ateş, Feyyaz Özkan, Murat Ünlü, Ferdi Sönmez, Muzaffer Boyuneğmez, Serkan Şengül, Erdi Tüylü, Kadir Semerci, Hasan Çapoğlu, Fidan Gündüz, Emin Fırtına,  Sami Arslan, Mustafa Akın, Selami Doğan, Fatih İşgüzar, G. Murat Özkan, Şemsettin Özkan, Taner Dağbozan, Murat Çakır, Fuat Karaca, Vahdettin Avcı, Erkan Aydın, Mustafa Şentürk, Melih Erol, Volkan Çiftçi, Yasin Aysu.

KATILANLAR
Programa YRP Hendek İlçe Başkan Yardımcısı Erol Ataç, Sapanca İlçe başkanı Abdulğafur Cevher, Arifiye İlçe Başkan Yardımcısı Keramettin Çaktı, Karasu İlçe Başkanı Muammer Adanur, Erenler İlçe Başkanı Selçuk Çiçek, Geyve Muhtarlar Dernek Başkanı Abdullah Şenel, MHP Belediye Meclis üyesi Tahsin Ertürk, MHP İlçe başkanı Murat Çakmak, İl Teşkilat başkanı Hidayet Kaya ile çok sayıda üye katıldı.

10 Temmuz 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara