HAK-İŞ’TE GENEL KURUL ZAMANI


Hak-iş Konfederasyonu 14. Olağan genel Kurulu bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle Ankara ATO Congresium'da yapılacak. Kongre yarın seçimlerle devam edecek

Sakarya Hak-iş İl Başkanlığının sekiz delegasyon ile temsil edeceği genel kurula ilişkin konuşan Hak-iş İl Başkanı ve Hizmet-iş Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir; “Genel kurula Sakarya’dan yaklaşık üç yüz arkadaşımız ile katılacağız. İl başkanlığı olarak genel kurulumuzda Sakarya’yı 8 delege ile en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız. 14. Olağan Genel Kuruluna kadar Hak-İş’in üyeleri ile birçok başarıya imza attık. Bu başarılar üyelerimizin gücüyle gerçekleştirildi. Bunun en iyi örneği taşeron sorununun bitirilmesidir.  696 KHK ile taşerondan kadroya geçen işçi kardeşlerimizin elbette bazı sorunları var. Biz mücadeleye devam ediyoruz. 696 KHK ile kadroya geçen işçi kardeşlerimizin sorunlarını, Sayın Genel Başkanımız; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımıza iletti. Umuyoruz en kısa sürede istediğimiz sonuca ulaşırız” dedi.

10 Temmuz 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara