ÇİĞDEM YAYLA ŞENLİĞİ YAPILDI


Akyazı ve Hendek Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirilen ve Hendek Genç Karadenizliler Derneğinin öncülük ettiği Çiğdem Yayla Şenliği geniş katılımla gerçekleştirildi

Sunuculuğunu Remzi Arman (Gönül Dostu) yaptığı  21’inci Çiğdem Yayla şenliğine İsmail Cumhur, İsmail Güler, Özkan Pekin, Mustafa Bayraktar, Ali Akkurt, Cayan Hüseyin, Nuri Taş, Onur Özkan, Engin Cep, Meryem Akyüz, Mert Der, Gökhan Sağgül, Yamaç, Nafi Öner, Muhammet Sarı, Gökhan Kaya, İslam Ökten, Ramazan Başel, Onur Der, Yeşim Çivelek, Emrah Başkan, Piyanist Eşref ve Davul Zurna Ekibi Katıldı.
Bu yıl 21’incisi düzenlenen Çiğdem Yayla Şenliğine geniş katılım oldu, Sahneye çıkan yöresel sanatçıların söylediği türkü ve kemençe sanatçılarının çaldıkları kemençe ile Çiğdem Yayla Şenliğine katılanlar keyifli bir hafta sonu geçirdi. Üç gün devam eden yayla şenliğine katılanlar müzik dolu bol bol horan teperek keyifli bir hafta sonu geçirdi. Genç Karadenizliler Derneği, şenlikte emeği geçenlere plaket takdiminde bulundu.
Hendek Genç Karadenizliler Derneği Başkanı Ahmet Der, yayla şenliklerinde emeği geçen ve katılan herkese teşekkür etti.  Çiğdem Yaylasını; Göksu, Yeni Yayla, Madenler, Dedeler ve Dokurcun mahalleleri kullanıyor.
Şenliğe Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, Sakarya eski valilerinden Mustafa Büyük, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Dokurcun Eski Belediye Başkanı Ruhi Yılmaz, Akyazı Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çakmak, Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, Genç Karadenizliler Dernek Başkanı Ahmet Der, muhtarlar, Akyazı, Hendek ve şehir dışından gelen çok sayıda vatandaş katıldı.

8 Temmuz 2019 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara