YOL HARİTASI BELİRLENİYOR


AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Sakarya'da partisinin il yönetimince yapılan toplantıya katıldı

Yavuz, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki çalışmaların devam etmediği günde kentte il başkanı, ilçe başkanı ve ilçe başkanlarıyla toplantı yapmayı arzu ettiklerini söyledi. Yoğun bir seçim süreci geçirdiklerini anlatan Yavuz, seçim sonrasına ilişkin değerlendirme yapmak üzere birlikte bir yol haritası belirlemek istediklerini kaydetti.

İlçelerden ve belediyelerden beklentileri alarak birlikte hareket edeceklerine işaret eden Yavuz, "Bizim bundan sonraki süreçte el birliği ile neleri nasıl yapacağımızı konularını bir bir irdeleyelim ve bundan sonra da bu toplantıları mutat hale getirerek birlik ve beraberlik içerisinde, güç birliği yaparak ilçelerimiz ile ilimizin meselelerine hep birlikte eğilelim. Bunun için de mutat toplantılarla birlikte başlangıç olsun. Her ayın ilk cuma günü bu toplantıyı tertip etmek istiyoruz. Bunun ilkini bugün yapıyoruz." şeklinde konuştu.

Yavuz, 31 Mart seçimleri sürecinde büyük bir eforla partisinin çıtasını Sakarya'da yukarıya taşıyan ilçe ve belediye başkanlarının her birine teşekkürlerini iletti.

Toplantıya AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek, Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce'nin yanı sıra ilçe belediye başkanları ile ilçe başkanları katıldı.

8 Temmuz 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara