SOKAK HAYVANLARINI BESLEDİLER


Taraklı Ülkü Ocakları, hava sıcaklıklarının artması sebebiyle yaşamları zorlaşan sokak hayvanları için Taraklı’nın bir çok mahallesine su ve mama kabı yerleştirdi

Taraklı Belediyesi ile koordineli bir şekilde güzel faaliyette bulunduklarını söyleyen Taraklı Ülkü Ocakları Başkanı Aykut Bulut, "Sokak hayvanlarımıza sahip çıkmayı ve toplumumuzda daha fazla hassasiyet oluşturmayı amaçlıyoruz. Bu vesileyle bütün Taraklılı hemşerilerimizi “Bir kap su ve bir kap mama” sloganıyla sokak hayvanlarına su ve mama bırakmaya davet ediyoruz." dedi. Birçok vatandaş ise Ülkü Ocaklı gençleri bu güzel faaliyetlerinden dolayı tebrik ederek memnuniyetlerini ifade ettiler.

7 Temmuz 2019 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara