AGORA’DA SERGİLER YOĞUN İLGİ GÖRDÜ


Çeşitli sergi ve etkinlik organizasyonlarına ev sahipliği yapan Agora Alışveriş Merkezi, Haziran ayında birbirinden renkli sergilere ev sahipliği yaptı

Agora Alışveriş Merkezi, Haziran ayında yer verdiği birçok okul ve Halk Eğitim Merkezi sergileri ile adından sıkça söz ettirdi. Haziran ayının ilk sergisi Ömer Kahraman Özçelik tarafından hazırlanan 22 kaligrafi çalışması oldu.

Mithatpaşa Ortaokulu öğrencileri tarafından yıl boyunca hazırlanan resimler de Agora’da sergilendi. Fatih İlkokulu ve Adapazarı Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde hazırlanan yağlı boya karma resim sergisi ve halk oyunları gösterisi büyük beğeni topladı.

Agora Alışveriş Merkezi’nin Haziran ayında yer verdiği sergilerden biri de “Çeşitlemeler” sergisi oldu.  Adapazarı Halk Eğitim Merkezi 5 kursiyeri tarafından hazırlanan el emeği çalışmalar sanatseverlerin yoğun ilgisini gördü. Bir başka sergi ise Şehit Mustafa Özen Okulu’nun yılsonu gösterisi ve sergisi oldu. Çocukların halk oyunları gösterisi ile başlayan sergi yoğun ilgi gördü.

Cevat Ayhan Fen Lisesi öğrencilerinin yıl boyunca yaptıkları resimler -1. kat etkinlik alanında sanatseverler ile buluştu. Bir başka etkinlik ise Yenigün Ortaokulu’nun “Yenigün’de Hayat” konulu resim sergisi idi. Okulların yanı sıra halk eğitim merkezlerinin de sergilerine yer verilen Agora Alışveriş Merkezi’nde; Yenikent Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından ham derinin işlenmesi ile elde edilen el emeği çalışmalar sergilendi.

Adapazarı Belediyesi’ne bağlı Bilgi Evi kursiyerlerinin yıl boyu yaptığı çalışmalar de Agora’da sergilendi. Haziran ayının son sergisi Feyza Hobi Evi tarafından oluşturulan “El Sanatları” sergisi oldu.

Agora Alışveriş Merkezi yönetimi ilgi ile takip edilen sergilere Temmuz ve Ağustos ayında da devam edileceğini bildirdi.

6 Temmuz 2019 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara