YENİ OKUL, YENİ MÜDÜR, YENİ VİZYON


Hendek Orhangazi Anadolu Lisesi müdürlüğüne, 2010’dan bu yalan Hendek Anadolu Lisesi müdürlüğünü başarıyla yürüten Hüseyin Akbulut atandı.

Hendek’in yeni Anadolu lisesi, yeni müdürüne kavuştu. Yapımı 2018 yılında tamamlanan 2019 Mart ayı onayı ile Hendek Orhangazi Anadolu Lisesi olarak açılan okul modern sınıflar, beceri atölyeleri, konferans ve spor salonuyla, kütüphanesi, fizik–kimya ve biyoloji laboratuvarlarıyla, zümre odaları, idareci odaları ferah ve nezih ortamıyla eğitimin her türlü ihtiyacını karşılayacak yeni bir vizyon ve bakış açısıyla 2019-2020 yılında eğitim öğretime başlıyor.
Okul müdürlüğüne 2010 yılından beri Hendek Anadolu Lisesi müdürlüğünü görev süresini başarılı bir şekilde sürdüren Hüseyin Akbulut atandı.
Hendek Anadolu Lisesinde yapmış olduğu başarılı çalışmalar ve oluşturduğu huzur ve disiplin ortamıyla okulunu öğretmen ve öğrenci için cazibe merkezi yapan Hüseyin Akbulut, görev süresi tamamlandığı için Hendek Orhangazi Anadolu Lisesine atandı.
Hendek Orhangazi Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Akbulut, görevini yeni bir vizyon ile Hendeklilerin özlemini duyduğu modern bir eğitim anlayışıyla, ilçede eğitim kalitesini artıracaklarını, velilerin de desteğiyle çok daha başarılı işlere imza atacaklarını ifade etti.

5 Temmuz 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

Hüseyin Akbulut

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara