‘MESLEK LİSESİNİN TAŞINMASINA KARŞIYIZ’


SESOB Başkanı Hasan Alişan, Sakarya Mesleki Eğitim Merkezi’ni mesleki eğitimin kapsamında olan meslek odası başkanları ile birlikte ziyaret etti

Alişan, “Şehrimizin ve ülkemizin kalkınması için en temel faktör mesleki eğitim merkezleridir. Esnaf ve sanatkârlar olarak kendimizi bu merkezlerin sahibi olarak görmekteyiz. Bu merkezlerin güçlü olması demek güçlü Sakarya, güçlü ülke güçlü ekonomi ve güçlü istihdam demektir. Bu inanç ve hedef ile mevcut Sakarya mesleki eğitim merkezine Yunus Çiloğlu Anadolu Meslek Lisesi’nin taşınmasına sorumlusu olduğumuz kesim ve birliğimiz adına karşıyız. Devleti de esnaf ve sanatkarları da çok iyi tanıyan SESOB, mevcut okula başka bir okulun yerleştirilmesini, mesleki eğitim merkezinin güçlenmesi ve gelişmesi adına bir çözüm olarak görmemektedir” dedi.

4 Temmuz 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara