HAYDİ KAN BAĞIŞINA!


Serdivan Belediyesi Kızılay’ın kan bağışı kampanyasına destek oluyor.

Serdivan Belediyesi ile Türk Kızılayı’nın ortaklaşa gerçekleştireceği etkinlik kapsamında; kan talebini karşılamaya yardımcı olmak ve vatandaşlara kan bağışı bilincini kazandırmak amacıyla, kan bağışı kampanyası düzenlenecek.

BİR HAYAT KURTARABİLİRİZ
“Yardımseven Olmak Kanımızda Var” sloganıyla Serdivan Belediyesi önünde düzenlenecek olan etkinliğe tüm vatandaşları davet eden yetkililer, kan bağışının önemine dikkat çekerek, “Kan; herkesin her zaman ihtiyaç duyabileceği en temel yaşam kaynağımız. Bağışta bulunabileceğimiz kan ile bir hayat kurtarabiliriz. Bugün başkasına ihtiyaç olan kan, yarın kendimizin ya da en yakınımızın ihtiyacı olabilir. Bu bağlamda 3 Temmuz Çarşamba günü 10.00-17.30 saatleri arasında Belediyemiz hizmet binası önünde, Türk Kızılayı ile birlikte gerçekleştireceğimiz etkinlikle; kampanyaya destek olacağız. Kan verme noktasında sağlığı elverişli olan tüm hemşehrilerimizi bu anlamlı etkinliğe davet ediyoruz.” dedi.

3 Temmuz 2019 , Çarşamba
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara