“OKU, DİNLE VE YAŞA!”


Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi’nin Eğitim ve Kültür Komisyonu gerçekleştireceği kültürel etkinlikleri çerçevesinde 26 Haziran Çarşamba günü saat: 19.00’da; “Oku, Dinle ve Yaşa!” konulu program düzenliyor

MÜSİAD Sakarya Şube binasında  26 Haziran  Çarşamba günü saat: 19.00’da başlayacak olan programa; ‘Aşk Düşünce Yollara’ adlı kitabın yazarı Araştırmacı Yazar Münib  Engin Noyan katılacak. MÜSİAD Sakarya Şubesi Eğitim ve Kültür Komisyonu tarafından düzenlenen “Oku, Dinle ve Yaşa!” etkinliği kapsamında; Aşk Düşünce Yollara isimli  kitap üyelere dağıtılarak, okunulan kitabın yazarı davet edilecek ve  kitap değerlendirmesi söyleşisi gerçekleştirilecek. Araştırmacı Yazar Münib Engin Noyan’ da  MÜSİAD üyelerine dağıtılan Aşk Düşünce Yollara’ adlı kitabı hakkında söyleşi yapacak.

Tarih: 26 Haziran Çarşamba
Saat: 19:00
Yer : MÜSİAD Sakarya Şubesi

25 Haziran 2019 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara