ONLARA TATİL YOK


Adabilim Okullarının LGS ve YKS sınavına hazırlanan öğrencilerin eksiklerini gidermek ve sınav sürecinde yaşanabilecek sıkıntıları en aza indirebilmek adına düzenlediği matematik kampı başladı

Kamp dâhilinde LGS sınavına hazırlanan öğrenciler için 90 saat matematik, YKS sınavlarına hazırlanan öğrenciler için de 150 saat Matematik – Fizik dersi veriliyor. Adabilim Okulunun tecrübeli eğitim kadrosu eşliğinde 6 hafta sürecek olan kampta hafta içi her gün saat 09:00 ila 13:00 arası 5 ders işleniyor. 24 Haziran itibariyle başlayan kamp 2 Ağustos’ta sona erecek.

ZOR VE STRESLİ
Adabilim Okulları Rehberlik Öğretmeni Emrah Yesir, “Sınav süreci hem öğrencilerimiz hem velilerimiz açısından zor ve stresli geçen bir süreç. Bizde okul olarak veli ve öğrencilerimizin kaygılarını en aza indirmek adına tüm gayretimizi gösteriyoruz. Onlar bu sene özveri gösterip tatillerini sınav sonrasına ertelediler. Ben öğrencilerimizin bu çalışma ve emeklerinin karşılığını dönem sonunda inşallah başarılı sonuçlar ile taçlandıracağına inanıyorum” dedi.

25 Haziran 2019 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara