ENSAR VAKFI İSTANBUL GEZİSİNDE


Genç Ensar Akyazı Şubesi tarafından tarihi ve turistik mekanlar yanında Ensar Vakfı Genel Merkezini de kapsayan İstanbul gezisi düzenlendi

Ensar Vakfı Akyazı Şube Başkanı Muammer Yücel’in de katıldığı geziye ilişkin Genç Ensar Akyazı Şubesinden yapılan açıklamada; “Gençlerimizin gelişimleri üzerine ismi ne olursa olsun her alanda çalışmaya devam ediyoruz. Bizler, güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır düsturu ile kimin ne söylediğine bakmadan, gençlerimize faydalı olacak her işi yapmayı kendimize görev edindik. Bundan sonraki süreçlerde de imkanlarımız dahilinde çalışmalarımıza karınca misali devam edeceğiz. Bizlere desteklerini esirgemeyen Şube Başkanımız Muammer Yücel ve yönetim kuruluna, misafirperverliğinden dolayı genel merkezimize çok teşekkür ediyoruz. Sevgi, saygı ve muhabbet ile tüm gençlerimizi kucaklıyoruz.” denildi.

25 Haziran 2019 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara