SASAYDER’DEN MESLEKÎ EĞİTİM


Sakarya Satınalma Yöneticileri ve Profesyonelleri Derneği (SASAYDER) girişim ve organizasyonuyla “Stratejik İleri Düzey Satınalma Eğitimi” Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde verilmeye başlandı.

DAHA ETKİN TEKNİKLER
Satınalma profesyonellerinin ileri satınalma tekniklerini hayata geçirerek satınalma stratejileri geliştirip; daha etkin bir satınalma yönetimi sağlaması amacıyla planlanan ve iki gün sürecek olan eğitime katılım beklentinin üzerinde gerçekleşti.

MESLEĞİ EN İYİ TEMSİL
Sakarya ilinde satınalma mesleğini en iyi şekilde temsil etmek üzere, etkin, yetkin ve vizyoner bir yapı oluşturarak İlimizdeki satınalma mesleğini ve meslektaşlarını geliştirme ve iyileştirme çalışmalarını kendine görev edinen SASAYDER, benzeri seminer ve eğitim çalışmalarının Sakarya Üniversitesi’yle yapılacak ortak çalışmalarla genişletileceğini vurguladı.

24 Haziran 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara