‘SAPANCA DAHA GÜZEL OLACAK’


Başkan Yüce, “Sapanca şehrimizin nadide bir köşesi, doğanın ve mavinin adresi. İlçemizin sahip olduğu potansiyelin farkındayız. Sapanca’yı daha da güzel yapacağız” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sapanca’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 98.’nci yıldönümünde Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’i ziyaret etti. Genel Sekreter Yardımcıları Bedrullah Erçin ile İlyas Demirci’nin eşlik ettiği ziyarette Başkan Yüce, kurtuluşun 98. yıldönümünü kutlayarak, şehit ve gazileri rahmet ve minnetle andıklarını söyledi. Başkan Yüce, Sapanca’nın yanında olacaklarını dile getirerek, Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’le işbirliği içerisinde çalışacaklarını belirtti.

DAHA GÜZEL OLACAK
Başkan Ekrem Yüce, Sapanca Belediyesi ziyaretinde şunları söyledi: “İlçemizin kurtuluşunun 98.’nci yıldönümünde Sapanca Belediyemizi ziyaret ettik. İlçe Belediye Başkanımız Özcan Özen’in şahsında tüm Sapancalıların 98.’nci kurtuluş gününü kutladık. Biz; Sapanca’nın şehrimizin nadide bir köşesi, doğanın ve mavinin adresi olduğunu biliyoruz. İlçemizin barındırdığı imkanların ve sahip olduğu potansiyelin farkındayız. Sapanca için birlikte çalışacağımıza inancım tam. İnşallah güzel Sapancamızı daha güzel yapacağız” dedi.

MOTİVASYONUMUZ ARTIYOR
Başkan Ekrem Yüce, Sapanca ziyaretlerini Fevziye mahallesi ile sürdürdü. Bölgede vatandaşlarla bir araya gelen ve çay ikramlarına ortak olan Başkan Yüce, “Vatandaşlarımızla bir araya gelip şehrimize ilişkin görüş alışverişinde bulunmak hem büyük mutluluk veriyor hem de motivasyonumuzu arttırıyor. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi birlikteliğimiz bizi güçlü kılan en önemli unsurdur. Ortak çalışma duygusu ile hareket etmeye, vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini dikkatle takip etmeye devam edeceğiz. Rabbim güzel Sakaryamızda muhabbetimizi arttırsın” dedi.

24 Haziran 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara