SUBÜ’YE İNOVASYON ÖDÜLÜ


Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) gerçekleştirdiği proje ve tasarımlarla ön plana çıkıyor. SUBÜ Akyazı MYO Tasarım Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Sezgin Bıçak İnovasyon Tasarımları yarışmasında ödüle layık görüldü

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler işbirliği ile düzenlenen “Yaşlılarda Dijital Dönüşüm Sempozyumu 19 Haziran’da Ankara’da Saray Engelsiz Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirildi. Sempozyum içerisinde düzenlenen Engelliler ve Yaşlılar ile alakalı İnovasyon Tasarımları yarışmasında Akyazı MYO Tasarım Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Sezgin Bıçak ödüle layık görüldü. Bıçak’a ödülünü Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Faik Yıldırım takdim etti.

Konu ile ilgili düşüncelerini paylaşan Öğretim Görevlisi Bıçak, “Engelli ve yaşlılar bizim her zaman önceliğimiz olmuştur ve bundan sonrada olacaktır. Onların ‘erişilebilirlik’ konusunda imkânlarını arttırmak başta biz akademisyenler olmak üzere tüm toplumun görevidir. ‘Engellilere engel olmayalım’ onların gören gözü, işiten kulağı ve yürüyen ayağı olalım” ifadelerini kullandı.

23 Haziran 2019 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara