UĞUR OKULLARI KURUCULARI TOPLANDI


Sakarya Uğur Okulları Kurucu Müdürü Yavuz Müftüoğlu,her yıl gerçekleştirilen ve bu yıl Macaristan’ın Budapeşte şehrinde düzenlenen Uğur Okulları Kurucular Toplantısı’na katıldı

BAU Global Başkanı Enver Yücel, Bahçeşehir İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel’in ve yarım asırlık Uğur markasına güç katan eğitimcilerin buluştuğu toplantıda ‘’Eğitimde Uğur, Uğur’da Eğitim’’ temasıyla eğitim sektörünün geleceği,değişen eğitim stratejileri ve gelecek dönem hedefleri konuşuldu.

Uğur Reformu, büyüme ve gelişim stratejisi, eğitimin geleceğimizi şekillendirmedeki önemi, marka gücü ve markalar arasındaki iletişim konularında sunumlar yapıldı.

Sakarya Uğur Okulları Kurucu Müdürü Yavuz Müftüoğlu ; ‘’Nitelikli eğitim denildiğinde ilk akla gelen Uğur Okulları, bu algıyı her sene yaptıkları çalışma ve öğrencilerinin elde ettiği başarılarla devam ettirecektir. ’dedi.

Ayrıca Kurucular, Budapeşte’nin tarihi ve turistik mekanlarını gezme fırsatı buldular.

23 Haziran 2019 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara