YENİ BAŞKAN KİM OLACAK?


Dün Adapazarı’nın Kurtuluş Günü idi ama bakalım yarın Sakaryasporun kurtuluş günü olacak mı?

Sakaryaspor Kulübü Derneğinin Olağanüstü Genel Kurulu, yarın saat 14.00’da Rüstemler tesislerinde yapılacak. Seçim İbrahim Nalbant ile Cumhur Genç arasında geçecek.

65 OY YETERLİ OLACAK
Seçime toplam 601 üyeden aidatlarını ödeyen üyeler oy kullanabilecek. Üye olmayanlar da başkan veya yönetim kurulu üyeliklerine seçilebilecekler ama oy kullanamayacaklar. Yarın ki seçim, daha önce adaylığını resmen açıklayan İbrahim Nalbant ile dün saat 17.00 itibarıyla resmen adaylığını açıklayan Cumhur Genç arasında geçecek. Geçen hafta çoğunluk sağlanamadığı için yapılacak olan yarın ki ikinci seçimde, üye aidatını ödemiş 65 üyenin oy kullanması yeterli olacak.

İSTANBUL SEÇİMLERİ
Yarın ki seçim, tıpkı 31 Mart gibi çok kritik bir güne denk geldi çünkü yarın aynı zamanda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi var. Öte yandan dünü kadar adaylığını açıklamayan ve “6 milyon lirayı bulabilmem için, göğüs ve sırt reklamı için sponsor görüşmelerim oldu. Bunu sağlayıp 6 milyonu bulursam resmen adaylığımı açıklayacağım” diyen Cumhur Genç, belli ki bu işi halletti çünkü dün saat 17.00’da resmen adaylığını açıkladı

22 Haziran 2019 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara