UĞUR OKULLARINDA MEZUNİYET HEYECANI


Sakarya Uğur Okulları, 2018-2019 mezunlarını Meyra Garden’da düzenlediği mezuniyet töreni ile geleceğe uğurladı.

Sakarya Uğur Okulları Genel Koordinatörü ve Ortaokul Müdürü Nurhan Müftüoğlu; “Acısı, tatlısı, baharı, yazı, kışı, güzüyle yaşadığımız o güzel yılları sıcak meltem rüzgarlarının ruhları okşadığı koyları geride bırakıyor; daha büyük diyarlara doğru yelken açıyoruz. Bugünleri görebilmenin gururu, şükrü ancak sizleri aydınlık ufuklara yolcu ederken ayrılacak olmanın da hüznünü yaşıyoruz.
Sizi çok ama çok sevdik. Gözlerinizdeki ışıltıyı gördükçe umutlandık. Başarılarınızla gurur duyduk. Dertlerinizle dertlendik, hüzünlendik. Şimdi enginlere açılan yarınlara yol alma vakti. Dileğimiz dingin sularda yol almanızdır. Ancak denizler durulmaz dalgalanmadan. Zaman zaman dalgalarla belki de fırtınalarla boğuşacaksınız.
Çalışmakla, azimle, kararlılıkla ve her şeye rağmen umudu taze tutmakla her türlü dalgayı, fırtınayı atlatacağınızı biliyoruz. Biliyoruz, çünkü size inanıyor ve güveniyoruz.
Siz Türkiye’nin geleceği yarınlarının güvencesisiniz. Umudunuz kaybolmasın, hep iyiye, doğruya güzele doğru yol alın. Her yerde ve her işte sevgiyi, barışı, dostluğu, huzuru ve güveni heybenize doldurun.
Haydi Türkiye’yi sırtlayın ve Büyük Atatürk’ün size gösterdiği rotayı izleyerek ufkun ötesine taşıyın. Yolunuz ve bahtınız açık olsun.” dedi.
Dereceye giren öğrencilere verilen başarı plaketlerinden sonra sancak devir teslimi yapıldı. Anadolu Lisesi okul birinci Aslıhan Yıldız ve ortaokul birincisi Emir Çelebi’nin okul kütüğüne isimlerini çakmalarının ardından mezun olan öğrencilere diplomaları verildi. Daha sonra öğrenciler hep birlikte kep atarak mezuniyet pastası kesti ve gönüllerince eğlendi.
Törene Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, Okul Müdürleri, Uğur Okulları idari kadrosu ve öğretmenleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

20 Haziran 2019 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara