ALTYAPIDA OPERASYON!


Bir yandan Sakaryaspor Olağanüstü Genel Kurulu, diğer yandan kimin aday olacağına odaklandığımız şu günlerde Sakaryaspor altyapısındaki tüm ekibin görevden alınacağı öğrenildi.

YEPYENİ BİR EKİP GELECEK!
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürlüğüne getirilen Davut Cengiz yetkisiyle yapılacağı söylenen bu operasyona göre, sadece Sakaryaspor Altyapı Genel Koordinatörü Tamer İlaçan değil, onunla birlikte, U19, U17, U16, U+15, U14, U13, U12 ve U11 takımlarının teknik sorumlusu ve antrenörleri de görevden alınacağı ve yerlerine ise yepyeni bir ekip getirileceği öğrenildi. Yeni isimlerin kimler olacağı konusunda ise Davut Cengiz’in çok genişli bir araştırma yaptığı ve bu isimleri Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye sunduktan sonra atanacağı öne sürüldü. Öte yandan, Tamer İlaçan ve ekibi, dün itibarıyla tam kadro işinin başında olurken, kendilerine bu konu hakkında bir tebligat gelmediği belirtildi.

19 Haziran 2019 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

Tamer İlaçan

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara