KARGENÇ PROJELERE DEVAM EDİYOR


Kargenç Kulübü, İtalya’da gerçekleştirilen ve başarıyla sonuçlanan projeden sonra “The GAMe” adlı projeye odaklanarak bu projeyi de başarılı bir şekilde hayata geçirdi.

Hazırladıkları birbirinden güzel projelerle ülkemizin tanıtımını birçok ülkede yapan KARGENÇ Kulüp, projelerinde bir yenisini daha hayata geçirmenin heyecanını yaşıyor.
Hayata geçirdikleri (The GAMe) adlı proje hakkında bilgi veren Kargenç Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Ersel Aydın; “Bir yandan yeni projeler üretirken diğer taraftan da onaylanan projelerimizi hayata geçiriyoruz. Hırvatistan’ın Rijeka şehrinde güzel bir projeyi daha hayata geçirdiğimiz düşüncesindeyim. Proje, her ülkenin kendi yöresel oyununu tanıtması üzerineydi. Ortak ülkelere ait üçer geleneksel oyunun teorik tanıtımları yapıldıktan sonra ilk gün tamamlandı. Rijeka’nın en ünlü caddesinde spor festivali vardı. Biz de projemizle bu festivalde yer aldık. Oyunlarımızı hem birbirimize hem de yerel halka öğrettik. Festival projemizin yaygınlaştırma çalışmaları için çok yararlıydı. Bu arada söylemeden geçemeyeceğim bir konuda projemize katılan Hırvat çocuklar en çok bizim oyunları beğendiklerini söylediler. Güzel ve yorucu bir faaliyetten sonra projemizi tamamladık. Önümüzdeki aylarda farklı ve faydalı projelerimizi özellikle öğrenciler olmak üzere tüm üyelerimizle tanıtmaya devam edeceğiz” dedi.

18 Haziran 2019 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce, “Çamdağı Barajı’nı inşa edeceğiz. İhale aşamasına gelen barajı yap-işlet-devret modeliyle şehre kazandıracağız” dedi
KUZEYE ALTERNATİF KAYNAK TRAFİK DEDEKTİFLERİNE EĞİTİM KOCAALİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI! GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İLE YARDIMLAR ARTACAK ‘İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ’ KAYA’NIN ACI GÜNÜ ‘TARIMI AYAĞA KALDIRABİLİRİZ’ HENDEK'TE AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara