‘ÇILGIN SAKSILAR’ SERGİLENİYOR


e-Twinning projesi kapsamında hazırlanan ‘Çılgın Saksılar Zamanı’ sergisi Ada AVM’de açıldı.

Mehmet Nuri İlkokulu, Aydın Gürdamar Ortaokulu, Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi, Şehit Ahmet Akyol İlkokulu, Bahçelievler Gazi İlkokulu, Cengiz Topel İlkokulu ve Taşkısığı İlkokulunun katkılarıyla e-Twinning projesi kapsamında hazırlanan ‘Çılgın Saksılar Zamanı’ sergisi Ada AVM’de açıldı.
Sergi açılışına Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Açılıştan sonra sergiyi gezen Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, geri dönüşüm malzemelerinin değerlendirilmesi açısından projenin çok güzel olduğunu belirterek, katkı sağlayan tüm okulları tebrik etti.
Çılgın Saksılar sergisinin hazırlanmasına öncülük eden Mehmet Nuri İlkokulu Müdürü Bekir Avcı, bu projeyle öğrencilerimizin üretim, çevre bilinci, tasarım ve geri dönüşüm becerileri kazanmasını hedeflediklerini ifade ederek, geri dönüşüm malzemelerini kullanarak özgün saksı tasarımları yaptıklarını ve atıl bölgeleri çiçek bahçesine dönüştürdüklerini söyledi.

18 Haziran 2019 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce, “Çamdağı Barajı’nı inşa edeceğiz. İhale aşamasına gelen barajı yap-işlet-devret modeliyle şehre kazandıracağız” dedi
KUZEYE ALTERNATİF KAYNAK TRAFİK DEDEKTİFLERİNE EĞİTİM KOCAALİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI! GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İLE YARDIMLAR ARTACAK ‘İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ’ KAYA’NIN ACI GÜNÜ ‘TARIMI AYAĞA KALDIRABİLİRİZ’ HENDEK'TE AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara