HESAP KİTABI BİLİN, BU YOLA ÖYLE ÇIKIN!


Sadece mevcut kadroya olan borç ile TFF’ye olan borcun ödenmesi şampiyonluğa yetmiyor

23 Haziran Pazar günü ikincisi yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurulu öncesinde, Sakaryaspor’un 2019-2020 sezondaki Şampiyonluk bedelini biliyor musunuz? Tam 20 milyon lira! 6 milyon liranın gerisi ne olacak?

14 MİLYON HARCANIRSA?
Cevat Ekşi başkanlığındaki mevcut yönetimi, 2018-2019 futbol sezonunda harcadığı Gelir Gider Bilançosunu 14 MİLYON 700 BİN LİRA olarak açıkladı açıklamasına da, halen kimse olayın farkında değil. Bu tablo gösteriyor ki sadece 6 MİLYON LİRA ile iş bitmiyor, en az 15 MİLYON LİRA daha gerekiyor. 2 ayda bir Bu paranın 2 milyon lirası sadece Vergi borcu. 279 bin lirası da Sigorta. da gösteriyor ki, 2 ayda bir Maliye ve SSK parası için 400 bin toplamda da 1 milyon 300 bin lira ödenmesi gerekiyor. Yoksa bu yapılandırma bozulacak ve şuanda 8 milyon lira olan bu borç, 30 milyon liraya çıkacak ki hem ödenen paralar sıfırlanmış olacak hem de bu para hiç ödenemeyeceği için ciddi ciddi Sakaryaspor’un batması anlamı taşıyacak.

UYGUN VE YÜCE’SİZ OLMAZ
İbrahim Nalbant ile Cumhur Genç, seçim öncesinde 6 milyon liranın peşine düşmüş. Cevat Ekşi başkanlığındaki yönetimin geçtiğimiz sezon harcadığı para ise 15 milyon lira.
Bu da gösteriyor ki şampiyonluğa takım kurmanın bedeli her şey dahil yaklaşık 20 milyon lira. Adaylar 6 milyonu bile bulamazken, 2eri kalan parayı nasıl bulacaklar? Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin maddi manevi desteğinin yanış ıra Bülent Uygun’un Katarlı iş adamlarıyla yapacağı görüşmeler çok önemli. Çünkü bu işin içinde stada isim hakkı, Sakaryaspor isminin önüne veya arkasıyla formamızın göğüs ve sırtına alınacak sponsorluklar var. Tabii Yüce ve Uygun da yetmez, tüm Sakarya’nın bu işte var olması lazım.

18 Haziran 2019 , Salı
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce, “Çamdağı Barajı’nı inşa edeceğiz. İhale aşamasına gelen barajı yap-işlet-devret modeliyle şehre kazandıracağız” dedi
KUZEYE ALTERNATİF KAYNAK TRAFİK DEDEKTİFLERİNE EĞİTİM KOCAALİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI! GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İLE YARDIMLAR ARTACAK ‘İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ’ KAYA’NIN ACI GÜNÜ ‘TARIMI AYAĞA KALDIRABİLİRİZ’ HENDEK'TE AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara