MASAL HER YERDE!


Şehit Ahmet Akyol ve Atatürk İlkokulu tarafından hazırlanan ‘Masal Her Yerde’ e-Twinning projesi sergisi törenle açıldı.

Serdivan ilçesindeki bir alışveriş merkezinde gerçekleştirilen sergi açılışına Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Çoşkun Bakırtaş, Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Gülaç, Karapürçek İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Hakkı Doğramacı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Engin Kahraman, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Fatih Arduç, Mehmet Taşkıran, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Koray Keskin, Arifiye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sabri Mercan, çok sayıda okul müdürü ve davetliler katıldı.
Şehit Ahmet Akyol İlkokulu Müdürü Tekin Ateş, Atatürk İlkokulu Müdürü Alper Acar, öğretmenler Berna Gürbüz ve Aylin Yüksel, interaktif masal projesi hakkında bilgi vererek katılımlarından dolayı misafirlerine teşekkür etti.

17 Haziran 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce, “Çamdağı Barajı’nı inşa edeceğiz. İhale aşamasına gelen barajı yap-işlet-devret modeliyle şehre kazandıracağız” dedi
KUZEYE ALTERNATİF KAYNAK TRAFİK DEDEKTİFLERİNE EĞİTİM KOCAALİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI! GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İLE YARDIMLAR ARTACAK ‘İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ’ KAYA’NIN ACI GÜNÜ ‘TARIMI AYAĞA KALDIRABİLİRİZ’ HENDEK'TE AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara