TAŞKISIĞI’NDAN ANLAMLI ZİYARET


Taşkısığı Ortaokulu 8/A sınıfı öğrencileri, Sınıf Rehber Öğretmenleri Gülden Gülşen’le beraber huzurevindeki yaşlıları ziyaret ederek gönüllerini kazandı.

Öğrenciler, öğretmenlerinin huzurevi ziyareti teklifini can-ı gönülden destekleyerek mezuniyet kutlaması için harcayacakları parayla Hendek Melek Nişancı Huzurevinde kalan dede ve ninelerinin elleri öpüp çiçek verdi, hayır dualarını aldı.
Öğrencilerden Yağmur Kaçar; o günü iple çektiklerini ve gittiklerinde çok güzel yüzlerle karşılaştıklarını ve onlarla konuşup dertleştiklerini, onların hayır dualarını aldıklarını ve yaşlıların kendilerinin gelmesinden çok memnun kaldıklarını ifade etti.
Sınıf rehber öğretmeni Gülden Gülşen; “Öğrencilerin kendi sevinçleri ve kutlamaları için harcayacakları parayı böyle güzel ve hayırlı bir iş için değerlendirmeleri beni çok sevindirdi. Aynı zamanda huzurevindeki yaşlıları da mutlu etti. Çok duygusal ve güzel bir ortam oluştu. Çocuklar, hayatlarında çok özel anlar yaşadılar. Çok duygulananlar oldu. Okul müdürümüz Hilmi Çil’in bizimle beraber gelip aynı ortamı paylaşması ve destek olmasından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.
Çocuklar yaşlı amca ve teyzelerle hatıra fotoğrafı çektirip huzurevinden ayrıldı. Taşkısığı Ortaokulu Müdürü Hilmi Çil, bu ziyaretin gerçekleşmesini sağlayan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne, Hendek Melek Nişancı Huzurevi müdürü ve personeline ayrıca huzurevi ziyaretiyle ilgili haberi hazırlayan SATSO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Gazetecilik Bölümü 11. Sınıf öğrencisi Hami Tekinbaş’a çok teşekkür etti.

17 Haziran 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce, “Çamdağı Barajı’nı inşa edeceğiz. İhale aşamasına gelen barajı yap-işlet-devret modeliyle şehre kazandıracağız” dedi
KUZEYE ALTERNATİF KAYNAK TRAFİK DEDEKTİFLERİNE EĞİTİM KOCAALİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI! GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İLE YARDIMLAR ARTACAK ‘İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ’ KAYA’NIN ACI GÜNÜ ‘TARIMI AYAĞA KALDIRABİLİRİZ’ HENDEK'TE AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara