BİR OYUNCAK DA SENDEN!


Adapazarı Eser İlkokulu 2/D sınıfı öğrenci ve velileri anlamlı bir yardım kampanyası düzenledi. Öğretmen Alper Ülgen öncülüğünde toplanan dört koli oyuncak Batman Kozluk Yeni Çağlar Bacak ilkokuluna gönderildi.

Sınıf öğretmeni Alper Ülgen öğrencilerinin yardımlaşma farkındalığını artırmak için Instagram'da takipçileriyle kampanyalar düzenleyen çocuk kitapları yazarı Anıl Basılı ile iletişime geçti. “Bir oyuncak da senden, unutma” sloganıyla yola çıkan Anıl Basılı, oyuncak ve kitap isteyen okul öğretmenleri ile destek olmak isteyen öğretmenleri buluşturuyor. Öğretmen Alper Ülgen, Anıl Basılı’nın aracılığıyla, velilerin de yardımıyla topladıkları dört koli oyuncağı Batman'ın Kozluk ilçesi Yeni Çağlar Bacak ilkokuluna gönderdi. Batman'da görev yapan öğretmen Zekiye Tekin, kargo ellerine ulaşınca çocukların çok mutlu olduğunu hatta oyuncakların köyde okula gitmeyen küçük çocuklara dahi yettiğini söyledi. Zekiye öğretmen, çocukların sevinmesi ve mutlu olması için çaba sarf eden Eser İlkokulunun değerli 2-D sınıfı öğrencilerine, öğretmen Alper Ülgen’e ve Okul Müdürü Şükrü Turan’a teşekkür etti.

17 Haziran 2019 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce, “Çamdağı Barajı’nı inşa edeceğiz. İhale aşamasına gelen barajı yap-işlet-devret modeliyle şehre kazandıracağız” dedi
KUZEYE ALTERNATİF KAYNAK TRAFİK DEDEKTİFLERİNE EĞİTİM KOCAALİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI! GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İLE YARDIMLAR ARTACAK ‘İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ’ KAYA’NIN ACI GÜNÜ ‘TARIMI AYAĞA KALDIRABİLİRİZ’ HENDEK'TE AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara