TARAKLI’DA GÖRKEMLİ MEZUNİYET


Taraklı Çok Programlı Anadolu Lisesi 2018 – 2019 Yılı mezunlarını görkemli bir törenle uğurladı

Taraklı Çok Programlı Anadolu Lisesi spor salonunda yapılan törene, Taraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz Şube Müdürü Halit Suçatı Okul öğretmenleri  ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

"GELECEĞİMİZ SİZLERSİNİZ"
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda açılış konuşmasını Okul Müdürü Timuçin Çetiner yaptı Timuçin Çetiner ‘’ Bütün toplumların umutları ve güvenceleri genç nesillerdir. Elbette bizim de geleceğim ve güveneceğimiz sizlersiniz. Bu gerçeği Atatürk ‘’ Bütün umudum gençliktedir’’ diyerek ülkeyi ve bütün değerlerini gençlere emanet ederek göstermiştir. İnanıyorum ki sizlerde umutları ve güveni boşa çıkarmayacak ülkemize hizmet eden hayırlı evlatlar olacaksınız.’’ Dedi.

Ardından sahneye gelen okul birincisi Derya İşbilir kısa bir konuşma.yaptı.Daha sonra okul birincileri Derya İşbilir,H.Gamze Karakoç,ve Elif Armutçuoğlu sıra ile sertifikalarını aldılar ve kütüğe okul birinciliği plaketlerini çaktılar. Öğretmenler ve öğrenciler hep birlikte pasta kestiler. Diplomalarını alan öğrenciler sevinç gösterileri ile keplerini fırlattılar.

16 Haziran 2019 , Pazar
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce, “Çamdağı Barajı’nı inşa edeceğiz. İhale aşamasına gelen barajı yap-işlet-devret modeliyle şehre kazandıracağız” dedi
KUZEYE ALTERNATİF KAYNAK TRAFİK DEDEKTİFLERİNE EĞİTİM KOCAALİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI! GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İLE YARDIMLAR ARTACAK ‘İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ’ KAYA’NIN ACI GÜNÜ ‘TARIMI AYAĞA KALDIRABİLİRİZ’ HENDEK'TE AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara