17 AĞUSTOSLU MİNİKLERDEN ŞENLİK


Adapazarı 17 Ağustos İlkokulu anasınıfı öğrencileri 2018-2019 eğitim-öğretim yılını muhteşem bir gece ile noktaladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan gecede öğrencilerin “Yollarda Bulurum Seni” gösterileri ile Atatürk sevgilerini ortaya koyan öğrencilere izleyen veliler tempo tutarak eşlik ettiler.  Öğrencilerin başarı ile sahneye koydukları halk oyunları ve ardından “Türkiye” gösterisi miniklerin vatan sevgilerini gözler önüne serdi. Vatanı sevmenin doğayı sevmekle başlayacağına inanan öğrenciler oynadıkları “Neşe Palamudu” gösterisi ile bol bol alkış aldılar.

DÜNYA’YA SAHİP ÇIKTILAR
“Bu Dünya Bizim” ve “İlk Tebessüm” gösterileri ile kendilerine miras kalacak Dünya’ya sahip çıktıklarını ve çocukların mutluluğunun her şeyden önemli olduğunu anlattılar. Daha sonra rengârenk kıyafetleri ile sahneye çıkan öğrenciler “Bum Bum Bole” gösterileri ile müzik ve dans yeteneklerini gözler önüne serdiler.

BÜYÜMEK İSTİYORLAR
Anasınıfına devam ettikleri bir yıl boyunca neler başarabildiklerini fark eden öğrenciler “Büyümek İstiyorum” gösterisi ile bir an önce ilkokula başlamak istediklerini anlatırken anne ve babalarından büyük alkış aldılar.

COŞKULU SON
Tüm anasınıfı öğrencilerinin bir arada oluşturdukları koro ile “Neler Oluyor Hayatta” şarkısını söyleyerek coşkulu bir şekilde programı sonlandırdılar. Sahneye davet edilen Okul Müdürü Cumhur Karasu öğrencileri başarılarından, velilerini ise onlara verdikleri destekten dolayı tebrik etti. Çocukların yetiştirilmesinde büyük emek sahibi olan öğretmenler Arzu Çakır, Ayşe Hepgül, Seda Danışan Başcı ve Aygün Temel’e birer buket çiçek takdim ederek teşekkür etti.

16 Haziran 2019 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

BU HALKIN ÖNÜNE GEÇİLEMEZ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara