İYİ PARTİ’DE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ


İyi Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı’na Ecz. Alper Alpay atandı. Bir süredir ilçe başkanlığı görevini yürüten Ahmet Şahindur devir teslim töreni ile görevi Ecz. Alper Alpay’a devretti.

İYİ Parti’de 31 Mart Seçimleri sonrasında bazı ilçelerde başkan değişikliklerine gitme kararına bağlı olarak Adapazarı İlçe Başkanlığı’na Ecz. Alper Alpay’ın atandığı bildirildi.İYİ Parti İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre partideki bayrak yarışının devam ettiği ve bazı ilçelerde büyük bir anlayış ve uyum içerisinde görev değişikliklerinin süreceği söylendi.
Adapazarı eski İlçe Başkanı Ahmet Şahindur; “Biz görev aldığımız süreç içerisinde partimizin menfaatlerini en üst noktalara taşımak üzere büyük bir çaba harcadık. 24 Haziran seçimlerine kıyasla partimizin Adapazarı’ndaki oyunu 2 katına çıkararak 7 meclis üyesi ile Belediye Meclisinde temsil edebilme başarısını gösterdik. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da İYİ Partinin büyümesi ve güçlenmesi için elimizden ne geliyorsa yapmaya devam edeceğiz ve   bize verilen görevleri aynı heves ve kararlılıkla yerine getirmeye çalışacağız. Adapazarı İlçe başkanı olarak atanan genç kardeşimiz Ecz. Alper Alpay’ın sonuna kadar yanında olacağımı belirtir, kardeşime bu görevde üstün başarılar dilerim. Sakarya ve Adapazarı için hayırlı olsun.” dedi
Adapazarı ilçe başkanlığına atanan Ecz. Alper Alpay ise; “15 Haziran 2019 itibariyle İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı görevini, sevgili büyüğüm Ahmet Şahindur’dan devralmış bulunuyorum. Beni göreve layık gören başta değerli İl Başkanımız Selçuk Kılıçaslan olmak üzere tüm partililerimize teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte hep birlikte yapıcı bir muhalefet anlayışı ile Adapazarı’na değer katmak için çalışacağız.”

ALPER ALPAY KİMDİR?
Alper Alpay 06.09.1989 tarihinde Adapazarı’nda doğdu. İlköğretimi Ozanlar Şehit Mustafa Özen İlköğretim Okulu’nda, liseyi Sakarya Anadolu Lisesi’nde okudu. Lisans eğitimini 2011 yılında Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun olarak tamamladı. Halen Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nde yüksek lisans eğitimi görmekte, Anadolu Üniversitesi’nde adalet okumaktadır. Lisans eğitimi süresince Ankara Eczacı Odası ve Türk Eczacıları Birliği Gençlik Komisyonları’nda çalışarak başladığı mesleki görevlerine Adapazarı’na döndükten sonra Sakarya Eczacı Odası’nda Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Türk Eczacıları Birliği 41. Dönem Merkez Heyeti’nin Eczane Ekonomileri Komisyonunda görev almaktadır. İyi derecede İngilizce, başlangıç seviyesinde Fransızca bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babası olan Alpay, sadece Sakaryasporludur.

16 Haziran 2019 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce, “Çamdağı Barajı’nı inşa edeceğiz. İhale aşamasına gelen barajı yap-işlet-devret modeliyle şehre kazandıracağız” dedi
KUZEYE ALTERNATİF KAYNAK TRAFİK DEDEKTİFLERİNE EĞİTİM KOCAALİ YOLU ULAŞIMA KAPANDI! GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ İLE YARDIMLAR ARTACAK ‘İNSANCA YAŞAMAK İSTİYORUZ’ KAYA’NIN ACI GÜNÜ ‘TARIMI AYAĞA KALDIRABİLİRİZ’ HENDEK'TE AÇIK TEKLİF USULÜ İHALE

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYA GAZETECİLER BİRLİĞİ’NİN BAŞKENT ZİYARETİ

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara