YAZ SPOR OKULLARI BAŞLIYOR


Sapanca Belediyesi tarafından her sene düzenlenen yaz spor okulları bu yaz sezonu kurs kayıtlarına başlıyor

Sapanca Belediyesi Spor Müdürü Numan Balkaya yaptığı açıklamada; “Belediyemiz tarafından tenis, basketbol, voleybol, güreş, kickboks ve futbola kadar 6 farklı branşta yaz dönemi kursları verilecek.  Gerçekleştirilen kayıt işlemlerinde veliler, form doldurarak başvuruda bulunacaklar ve kurslar hakkında gerekli bütün bilgiyi alabileceklerdir. 18 Haziran’da başvuruların son bulacağı kurslarda 7 ile 15 yaş arası çocuklarımız faydalanacak. Sporun ve sporcu, çocuklarımızın gelişimi için yaz dönemlerini daha verimli geçirmeleri ve vakitlerini daha kaliteli değerlendirmeleri adına tüm çocuklarımızı yaz spor okullarına davet ediyoruz. Geleceğimizin sağlıklı yetişmesi, enerjilerini doğru ortamlarda harcaya bilmeleri için yaz spor okullarımızın kapıları çocuklarımıza açık” diye belirtti.

24 Haziran’da başlayacak olan yaz spor okullarına son katılım 18 Haziran olup başvuru formlarına Sapanca Belediyesi Beyaz Masa’dan ulaşılabileceği bilgisi paylaşıldı

14 Haziran 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MOBİLYADA O FIRSATI YAKALAMAK

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara