GENÇ SİNYALİ ÇAKTI!


Sakaryaspor Kulübü Başkan Vekili Cumhur Genç, bırakmaya niyetli değil. Eğer ki seçime kadar 6 milyon lira para bulursa yeniden aday olacağını söyledi

"BİR DE ALINACAKLAR VAR”
Cumhur Genç, ekibiyle birlikte şuana kadar 3 milyon liralık bir kaynak yarattıklarını ama bu paranın yetmeyip en az bir o kadar daha para bulup seçime öyle gidilmesi gerektiğini belirterek, “Kimse hayal tacirliği yapmasın. Yok efendim şu kadar paramız var da, yok efendim şunu şurdan alırsak çıkacağız da, falan kişiden destek bulurlarsa aday olacaklarmış da, herkes bıraksın bu ayakları. Var mı paran, koyabilecek misin seçim öncesi masaya en az 6 milyon lirayı, buyur çık. Öyle ya 5 milyon lira sadece mevcut kadro ile Federasyondaki borçlar için. Bunun bir de yeni sezonu var. Kimi neyle alacaksınız da ne vereceksiniz?

“ŞAMPİYON YAPTIRACAK GELSİN”
Dolayısıyla oraya da nerden baksanız peşinatlar için1 milyon liraya ihtiyaç var. Etti mi 6 milyon lira. Tabii ki kolay değil bu parayı bulmak ama ben İstanbul destekli bir çalışma yaptım. Evet, Ekrem Yüce başkanımızla da görüştüm ve bunu söyledim. Eğer ki bu desteği bulur da göğüs, sırt reklamı gibi sponsorlukları alırsam, ben ve ekibim evet adayız ama bulamazsak çıkmayız. Gelecek olana da her türlü desteğimizi veririz ama dediğim gibi, yalanlarla, vaatlerle, gelecek olanla değil, bu paranın tamamını nakit olarak masaya koyarak gelsinler. Sakaryasporun bu yıl şampiyon olması lazım. Çıkacak olan da buna göre çıksın” dedi.

14 Haziran 2019 , Cuma
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MOBİLYADA O FIRSATI YAKALAMAK

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara