CEMİL MERİÇ’TE MEZUNİYET TÖRENİ


Ulusal ve Uluslararası alanda uyguladıkları projelerle ve farklı öğrenci profiliyle Türkiye’nin önde gelen liseleri arasında gösterilen Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi’nin mezuniyet töreni okul bahçesinde yapıldı

Liseyi başarıyla tamamlayan 58 öğrenci mezun olmanın mutluluğunu yaşarken, çok sevdikleri okullarından ayrılacak olmanın hüznü içerisindeydi. Son sınıf öğrencilerin ailelerinin katıldığı törende bir konuşma yapan Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Müdürü Mehmet Topaloğlu, akademik anlamda başarılı öğrenciler yetiştirmenin yanı sıra, vatanına milletine faydalı gençler yetiştirmenin haklı gururunu yaşadıklarını söyledi. Topaloğlu öğrencilerine hafta sonu girecekleri üniversite sınavında ise üstün başarılar diledi.

DÖNEM BİRİNCİSİ
Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi’nin yeşillikler içerisindeki okul bahçesinde yapılan mezuniyet töreninde üniversite adayı öğrencilere diplomalarını Okul Müdürü Mehmet Topaloğlu, Müdür Yardımcısı Nimet Sevük ile okul öğretmenleri verdi. Törene katılan Bakanlık Müfettişi ve öğrenci velisi Fuat Kara da dönem birincisi Ömer Faruk Tarakçı’yla birlikte okul başarı kütüğüne ismini çaktı.

HALAY ÇEKTİLER
Havai fişek gösterisi eşliğinde kep atarak mezuniyet sevinci yaşayan öğrenciler daha sonra çalan müzikler eşliğinde halay çekip oyunlar oynadılar. Gecenin organizasyonunda önemli görev üstlenen öğrencilerin okuldaki ağabeyleri yurtlardan sorumlu yardımcı personel Neşet Güzel son öğrenciye diplomasını verirken büyük alkış aldı.

Okuldaki beş yıllık eğitimlerinde kişilik anlamında önemli kazanımların sahibi olan öğrenciler, mezuniyet törenine babasının rahatsızlığı nedeniyle katılamayan Müdür Yardımcısı Savaş Kanbur’a geçmiş olsun dileklerini iletti.

14 Haziran 2019 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MOBİLYADA O FIRSATI YAKALAMAK

 

 

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara